Pro koho je rozvojový plán?

Vítejte v úžasné příležitosti transformovat Váš život! Náš rozvojový plán je ideální pro ty z Vás, kdo mají jasnou představu o svých cílech a jsou připraveni přijmout zodpovědnost za svůj život. Pokud hledáte strukturovaný přístup, který Vás posune blíže k Vašim snům a cílům, právě jste nalezli pravé místo!

Na co se zaměřujeme?

Zaměřujeme se na Vaši Individualitu, respektujeme Vaše aktuální schopnosti a zdroje, a nabízíme dílčí malé kroky, které postupně evaluujeme. Společně budeme oslavovat každý pokrok a budovat na něm. Nabízíme kombinaci osobních a online setkání, s pravidelnou emailovou podporou po celou dobu trvání programu.

Jak program probíhá?

Jak to všechno začne? Před objednávkou si zavoláme nebo napíšeme, abychom lépe pochopili Vaše cíle a zjistili, zda je náš program pro Vás ten pravý. Po objednání a platbě získáte harmonogram a dotazník, který vyplníte před prvním setkáním. Každé setkání bude pak krokem blíže k Vašemu cíli!

Během tří měsíců se uvidíme celkem 12x. První a poslední setkání budou mít rozsah 80 minut a zbylých 10 setkání bude trvat 50 minut. Každé setkání je příležitostí k diskusi, reflexi a plánování dalších kroků k dosažení Vašich cílů.

Co Vám program přinese?

Naučíte se klást si ty správné otázky.

Nelhat si v odpovědích. 

Rozvíjet svoje rozhodovací schopnosti.

Posílíte sebereflexi.

Naučíte se praktické dovednosti, které Vám pomohou realizovat vaše cíle a sny.

Cena a podmínky.

  • platba probíha předem
  • při přerušení programu ze strany klienta je storno poplatek 100%

Cena celého plánu: 14 990 Kč s DPH

Přejít nahoru